Paigaldustingimused

Palun tähelepanelikult lugeda allolevaid tingimusi.

Angaari paigaldusele lisandub transpordi kulu, sõltuvalt paigalduse asukohast ja angaari suurusest.

Paigalduse hinnad sõltuvad asukohast ja tehnika olemasolust kliendi juures. Samuti võib lisanduda lisatasu, kui allolevad tingimused ei ole täidetud.

Angaari ja paigalduse eest tuleb tasuda enne tarnimist ja paigalduse algustamist.

Angaaride transport

Angaarid saadetakse transpordi firmaga. Angaaride saatmisel on vajalik kliendi juures mahalaadimise tehnika – tõstuk või traktor, millega saab auto küljelt maha laadida.

Pinnase ettevalmistamine

Paigalduseks peab olema ettevalmistatud võimalikult sirge pinnas. Selleks, et tagada tendi võimalikult sirge pind, ei tohi paigalduspinnal olla kõikumisi.
Paigalduse hind sisaldab paigaldust tavalisele pinnasele.
Vajadusel teeme pinnase, vundamendi või põranda tööde pakkumise eraldi.

Juurdepääs

Paigalduseks peab olema võimalik veoautoga angaari juurde saada. Suuremate angaaride puhul on vajalik korvtõstukiga juurdepääs ja angaari sees liikumine. Tähtis on, et angaari mõlemal pool oleks ruumi tendi peale tõmbamiseks.

Elekter

Kui tegemist on kõva pinnasega siis pinnase sisse puurimiseks ja löökvasaraga vaiade sisse löömiseks on vajalik elekter. Kui elektrit kohapeal ei ole siis lisandub generaatori rendi hind.

Tendi paigaldus

Tendi paigaldamine toimub nii, et tent tõmmatakse nööridega kogu ulatuses üle kaarte. Kui pinnas on määrdunud ja soovite, et tent säiliks puhtana, võib lisanduda aluskatte hind.

Angaari põlle katmine

Angaari maapinnaga kokkupuute kohal üleulatuv äär tuleb katta 30-40cm kruusa või mõne muu materjaliga. See on vajalik selleks, et tuul ei pääseks alt sisse ja ei lõhuks tendi serva. See töö ja materjal ei kuulu paigalduse hinna sisse.

Tendi hilisem pingutamine

Angaari kasutamisel tuleb pingutada tenti. Seda tuleb teha selleks, et ei tekiks lohu kohti ja volte. See on eriti oluline talvel. Tent võib ilma ja koormuse mõjul venida ning tahab lisapingutust. Kui tent pole ühtlane siis võib nendes kohtades koguneda rohkem lund ja mõjuda karkassile. Samuti võivad voldi kohad kannatada saada tuule käes. Pingutamine toimub nööride pingutamisega. See töö ei sisaldu paigalduse hinnas. Soovi korral teostame selle töö eraldi pakkumise alusel.